Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20 - Toruń 12-14.02.2021

• poniedziałek, 15 luty 2021
  • 371 razy
Bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy MKS BANK BS Płońsk podczas Halowych Mistrzostw Polski, które rozegrano w dniach 12-14.02.2021 roku w Toruniu.
Marlena Rosa U20 uzyskując rekord życiowy zajęła 5 miejsce w chodzie na 3 km - 17.53.84, a Mateusz Poryziński U18 zajął 6 miejsce i ustanowił rekord klubu w chodzie na 5 km - 26.34.57.
Pechowo wystartowały Julia Kwasiborska U18 w biegu na 60 m i Aleksandra Szemplińska U18 w skoku w dal.
Julka zwyciężyła w biegu eliminacyjnym na 60 m - 7.96. Niestety w finale popełniła falstart i została sklasyfikowana na 8 miejscu.
Ola spaliła minimalnie skok, który dałby jej miejsce w ścisłym finale. Ostatecznie zajęła 10 miejsce z wynikiem 5.16
Dwa rekordy życiowe w biegach na 60 m - 8.04 i 200 m -26.73 uzyskała Klaudia Chojnacka w kategorii U20.
Udanie zadebiutowała w Mistrzostwach Wiktoria Widulińska U20 w biegu na 60 mppł. W biegu eliminacyjnym uzyskała rekord życiowy -9.89 i zakwalifikowała się do finału B, w którym zajęła 7 miejsce.
Gratulacje dla wszystkich startujących zawodników!!!!!
Wyniki Mistrzostw:
5. Rosa Marlena U20 - chód 3 km - 17. 53.84 RŻ - (trener Zbigniew Wiśniewski i Andrzej Chyliński)
6. Poryziński Mateusz U18 - chód 5 km - 26.34. 97 - Rekord Klubu - (trener Zbigniew Wiśniewski i Andrzej Chyliński)
8. Kwasiborska Julia U18 - 60 - 7.96 - (trener Zbigniew Majewski)
10. Szemplińska Aleksandra U18 - w dal - 5.16 (trener Zbigniew Majewski)
12. Korzeniowski Łukasz U20 - w dal - 6.08 (trener Piotr Kozera)
15. Widulińska Wiktoria U20 - 60 mppł - 9.89 RŻ(trener Piotr Kozera)
16. Ptasiewicz Jakub U18 - w dal - 5.77 RŻ (trener Piotr Kozera)
17. Chojnacka Klaudia U20 - 60 - 8.04 RŻ (trener Zbigniew Wiśniewski)
17. Chojnacka Klaudia U20 - 200 - 26.73 RŻ (trener Zbigniew Wiśniewski)
25. Chodkowska Julia U18 - 300 - 43.51 (trener Zbigniew Majewski)
31. Małecki Jakub U20 - 400 - 54.00 (trener Zbigniew Wiśniewski)

W zawodach wystartowaliśmy dzięki dofinansowaniu z Urzędu Miasta w Płońsku i Banku Spółdzielczego w Płońsku.