Złoto i srebro w Mistrzostwach Polski LZS !!!!!!!!!!

• środa, 09 czerwiec 2021
  • 329 razy
Złoty i srebrny medal oraz wiele miejsc w czołówkach swoich konkurencji wywalczyli zawodnicy MKS BANK BS Płońsk podczas Mistrzostw Polski Zrzeszenia LZS, które rozegrano w dniach 4-6.05.2021 roku w Słubicach.
Mateusz Poryziński wywalczył złoty medal w kategorii U18 w chodzie na 10000 m - 58.11.52.
Julia Chodkowska została srebrną medalistką w kategorii U18 w biegu na 400 mppł - 63.32. Jest to nowy rekord klubu.
Udanie wystartowali pozostali zawodnicy i zajmowali czołowe lokaty w swoich konkurencjach
Gratulacje!!!!!!
W zawodach wystartowaliśmy dzięki dofinansowaniu z Urzędu Miasta w Płońsku i Banku Spółdzielczego w Płońsku.
Wyniki i miejsca zawodników:
1. Poryziński Mateusz U18 - chód 10000 m - 58.11.52 (trener Zbigniew Wiśniewski i Andrzej Chyliński)
2. Chodkowska Julia U18 - 400 mppł - 63.32 - Rekord Klubu (trener Zbigniew Majewski)
4. Kwasiborska Julia U18 - 100 - 12.36 (trener Zbigniew Majewski)
4. 4x100 (Zdunowska Marta, Jaroszewicz Dominika, Widulińska Wiktoria, Chojnacka Klaudia) - 52.86
5. Chojnacka Klaudia U20 - 100 - 12.59 RŻ (trener Zbigniew Wiśniewski)
6. Ptasiewicz Jakub U18 - skok w dal - 6.28 RŻ - (trener Piotr Kozera)
7. Szemplińska Aleksandra U18 - skok w dal - 5.25 (trener Zbigniew Majewski)
8. Kwasiborska Julia U18 - 200 - 26.05 (trener Zbigniew Majewski)
9. Chojnacka Klaudia U20 - 200 - 26.45 (trener Zbigniew Wiśniewski)