rekordy klubu - mężczyźni

Kategoria: Uncategorised Super User Odsłony: 944
  
REKORDY KLUBU  -  mężczyźni
 
Konkurencja Wynik Nazwisko Imię - rocznik Rok
60 m 6.90 Rychter Łukasz - 97    2016
100 m 10.48 Trzaska Damian - 2000 2021
200 m 20.95 Trzaska Damian - 2000 2021
300 m 33.90 Trzaska Damian - 2000 2021
400 m 49.41 Smoliński Piotr - 86  2006
600 m 1.21.99 Borowski Miłosz - 94  2016
800 m 1.50.93 Borowski Miłosz - 94  2015
1000 m 2.26.78 Borowski Miłosz - 94  2015
1500 m 3.45.72  Borowski Miłosz - 94  2015
2000 m 5.26.60 Borowski Miłosz - 94 2013
3000 m 8.28.27  Borowski Miłosz - 94 2015
5000 m 14.31.04 Sękowski Piotr - 67 1998
10000 m 30.36.17 Sękowski Piotr - 67 1998
60m ppł (91,4) 8.98 Biegaleski Adrian - 98  2014
110m ppł (91,4) młodzik 17.66 Kwiatkowski Filip - 2006 2020
110m ppł (91,4) 14.88 Lis Dawid - 96   2013
110m ppł (99.0) 15.41 Biegaleski Adrian - 98 2016
110m ppł (106.7)      
200m ppł 27.89 Prządak Szymon - 2002 2017
300 m ppł 39.75  Cieszewski Dawid - 90  2005
400 m ppł (91.4) 53.47 Lis Dawid - 96   2014
400 m ppł (84) 54.42 Lis Dawid - 96   2013
2000m prz. 6.14.99 Zakrzewski Piotr - 89 2007
3000m prz 10.01.76 Białęcki Adam - 99 2017
chód 5 km 26.34.97 Poryziński Mateusz - 2005 2021
chód 10 km 55.14.39 Poryziński Mateusz - 2005 2021
4x100m 42.83 Barczak Ł-91 ,  Mikołajewski J - 92, Kowalski M - 92, Rajczak K - 91 2010
4x400m 3.23.49 Dąbrowski R-77, Chlastosz M-77    Popiołkowski R-77, Rzepliński M.-78 1997
w dal 7.80 Cytloch Przemysław - 78 1997
trójskok 15.98 Cytloch Przemysław - 78 2001
wieloskok 11.06 Ptasiewicz Jakub - 2005 2020
wzwyż 190 Jaworski Radosław - 81 1997
kula 4 kg 13.58 Boruta Kamil - 91 2006
kula 5 kg 15.86 Kowalski Adam - 99 2016
kula 6 kg 15.78 Majewski Tomasz - 81 1999
kula 7,26 kg 17.77 Majewski Tomasz - 81 2000
dysk 1 kg 48.09 Antoszkiewicz Piotr - 88 2003
dysk 1,5 kg 57.81 Małachowski Piotr - 83 2000
dysk 1,75 kg 53.23 Kowalski Adam - 99 2018
dysk 2 kg 60.20 Krawczyk Andrzej -76 1997
oszczep 600g 45.08 Gołaszewski Przemysław - 84 1999
oszczep 700g 53.67 Gołaszewski Przemysław - 84 2001
oszczep 800g 56.76 Wrzeszczyński Arkadiusz - 80 1999
młot 5 kg 37.32 Wójcik Erwin - 2000 2017
maraton 2.15.21 Sękowski Piotr - 67 1996
100 km  6.37.20 Sękowski Piotr - 67 2004