Brązowy medal Mistrzostw Polski U20 Jakuba Ptasiewicza!!!!

• poniedziałek, 24 lipiec 2023
  • 81 razy
Brązowy medal i 48 punktów do Ogólnopolskiego Systemu Sportu Młodzieżowego wywalczyli zawodnicy naszego klubu podczas Mistrzostw Polski U20, które rozegrano w Lublinie w dniach 17-20.07.2023 roku.
Brązowy medal w skoku w dal wywalczył Jakub Ptasiewicz z nowym rekordem życiowym 7.11, a w trójskoku zajął 12 miejsce 13.27.
Julia Kwasiborska zajęła 5 miejsce w biegu na 100 m - 12.07 i 6 miejsce w biegu na 200 m z rekordem życiowym 25.11.
Julia Chodkowska zajęła 6 miejsce w biegu na 400 mppł - 62.73.
8 miejsce zajęła Aleksandra Szemplińska w trójskoku - 11.30
11 miejsce zajęła Karolina Górnicka w chodzie ba 10 km bijąc rekord życiowy - 67.28.38.
Wyniki Mistrzostw:
3.Ptasiewicz Jakub - skok w dal - 7.11 PB (trener Piotr Kozera) - 10 punktów.
5.Kwasiborska Julia - 100 - 12.07 (trener Zbigniew Majewski) - 8 punktów.
6.Chodkowska Julia - 400 mppł - 62.73 (trener Zbigniew Majewski) - 8 punktów.
6.Kwasiborska Julia - 200 - 25.11 PB (trener Zbigniew Majewski) - 8 punktów.
8.Szemplińska Aleksandra - trójskok - 11.30 (trener Zbigniew Majewski) - 7 punktów.
11.Górnicka Karolina - chód 10 km - 67.28.38 PB (trener Zbigniew Wiśniewski) - 4 punkty.
12.Ptasiewicz Jakub - trójskok - 13.27 (trener Piotr Kozera) - 3 punkty.
Wielkie
gratulacje

dla zawodników i trenerów.
Udział w zawodach został dofinansowany ze środków Gminy Miasta Płońsk w ramach konkursu ofert na realizację zadań publicznych z zakresu kultury fizycznej i sportu w roku 2023 oraz wsparcia ze strony Banku Spółdzielczego w Płońsku.